Advertorial

PUBG Mobile UC Nereden Alınır?

PUBG Mobile, çıktığı günden beri mobil oyun piyasasını alt üst eden oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun çok büyük bir oyuncu kitlesi bulunuyor ve bu kadar büyük bir oyuncu kitlesini de oyunda tutabilmek oldukça beceri istemektedir. PUBG Mobile yapımcılarının da bu beceriye sahip olduklarını ve oyunun popülerliğine baktığımız zaman da oldukça başarılı olduklarını söyleyebiliriz.

PUBG Mobile’a sürekli olarak güncelleme gelmektedir ve bu güncellemeler ile oyuna yeni içerikler eklenmektedir. Bu güncellemeler ile tabi oyuna gelen içeriklerin bir kısmı da ücretli olarak satılmaktadır. Bu ücret de oyun içerisindeki UC adı verilen para birimi ile gerçekleşmektedir. 

Yazı İçeriği

Peki PUBG Mobile UC nedir?

UC, PUBG Mobile’ın içerisinde bulunan oyuncuların gerçek para karşılığında satın almış oldukları para birimidir. Oyuncular Unknown Cash sayesinde oyun içerisinde bulunan özel eşyaları, kostümleri, skinleri satın alabilmektedirler. Böylece hem oyun yapımcılarına destek olunmakta hem de oyuncular oyunda sevdikleri silahları sevdikleri görünüşler ile kullanmakta veya karakterleri için sevdikleri kıyafetleri alarak oynamaktadırlar. Bu tarz durumlar için oyuncular gerçek bir ödeme yaparak UC satın alırlar ve oyun içerisinde bunu harcayabilirler. Kısacası özetlemek gerekirse PUBG Mobile Unknown Cash bu şekilde açıklanabilir. Sırada nereden satın alınacağı…

PUBG Mobile UC Kopazar’dan Alınır!

Kopazar, 15 yılı aşkın bir süredir oyun sektöründe hizmet vermektedir. Knight Online’ın yanı sıra e-pin satışında da bulunan Kopazar, PUBG Mobile UC satışı da gerçekleştirmektedir. Kopazar’dan uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC satın alabilir, hemen hesabınıza tanımlayarak harcamaya başlayabilirsiniz. Üstelik, Kopazar’dan yapacağınız PUBG Mobile UC alışverişlerinizde bonus kazanabilir, kazandığınız bonusları bir sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz.

Kopazar’ın bu avantajından faydalanmak ve güvenilir bir şekilde PUBG Mobile UC satın almak için hemen alttaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle Kopazar.com’a giriş yapıyoruz ve üyeliğimiz varsa hesabımıza giriyoruz yok ise kolay adımları tamamlayarak üye oluyoruz.
  • Üye girişimizi tamamladıktan sonra Kopazar’ın PUBG Mobile UC satış sayfasına giriyoruz ve burada yer alan UC seçeneklerinden bize en uygun olanını seçiyoruz.
  • Seçtikten sonra satın almak için siteye bakiye yükleme işlemini gerçekleştirmemiz gerekiyor, sağ üstte bulunan “Bakiye Yükle”me alanında bakiyemizi yüklüyoruz.
  • Ardından tekrar UC satış sayfasına gelerek, hangi paketi almaya karar verdiysek onun yanında bulunan “Satın Al” butonuna basıyoruz.
  • Satın aldıktan sonra sitenin yönlendirmesi ile karşımıza PUBG Mobile UC kodumuz çıkıyor.
  • Kopazar’ın UC satış sayfasında yer alan yönergeleri takip ederek PUBG Mobile UC kodunuzu nasıl hesabınıza tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

İşte Kopazar’dan UC satın almak bu kadar kolay! Adımları takip edip, UC’yi hesabınıza tanımladıktan sonra işiniz bitiyor ve hemen UC’lerinizi harcamaya da başlayabilirsiniz.

Kopazar üzerinden güvenle UC alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir ödeme altyapıları sayesinde güvenle Havale/EFT, kredi kartı ile bakiyenizi yükleyebilirsiniz. 7/24 hızlı teslimat sayesinde zaman kaybetmeden UC kodunuzu alabilirsiniz. Böylece beklemeden hesabınıza UC’yi tanımlayabilir ve istediğiniz oyun içi içerikleri hemen alabilirsiniz.

Sen de Kopazar’ın avantajlarından faydalanmak ve uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC satın almak istiyorsan Kopazar.com’u ziyaret et ve hemen alışverişe başla!