Advertorial

Fransızca çeviri ve Tercüme

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt koluna ait dillerden biridir. Dünyada 29 ülkede resmi dil olan Fransız dili, yaklaşık 129 milyon insanın ana dilidir. Tüm dünyada Fransızca’yı bilen insan sayısı ise yaklaşık 320 milyondur. Fransız dili, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği gibi birçok uluslararası kuruluşun da resmi dilidir. Ülkemizde ve dünyada Fransızca çeviri en çok talep gören çevirilerden biridir. Dünyanın en büyük 5. ekonomisine sahip olan Fransa, pek çok endüstrinin merkezidir. Bu yüzden hem ülkemizde hem de dünyada en çok talep edilen Fransızca tercüme konuları tıp, hukuk ve teknik metin çevirilerinin yanı sıra ticari belge ve iş sözleşmelerinin çevirileridir. Fransız dilinden tercüme yapmak için hem Fransızca’nın grameri hem de Fransızca sözcük dağarcığı konularında uzmanlaşmış olmak gerekmektedir.

Çeviri Hizmetleri

Tercüme büromuz tüm Fransızca yazılı metinlerin çevirisini profesyonel olarak yapmaktadır. Tercüme büromuzda Fransızca tercümelerde bu dilde uzmanlaşmış tercümanlar görev almaktadır. Tercüme büromuzda hizmet veren tüm Fransızca tercümanlarımız, en az beş yıllık çevirmenlik deneyimine sahiptir. Fransızca çevirileriniz için uzman tercüman ekibimizden profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlarda çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Fransızca tıp, hukuk, teknik metinler, diploma, nüfus cüzdanı, ödev, akademik makale, web sitesi, sertifika, iş anlaşmaları ile noter onaylı tercümeleriniz için tercüme büromuzla irtibata geçebilirsiniz. Tercüme büromuzda Fransız dilinde simultane ve ardıl çeviri hizmeti de verilmektedir. Fransızca ve simultane çevirilerde çevirinin süresine ve ihtiyaca bağlı olarak bir veya birden fazla tercüman görev almaktadır. Fransızca yazılı metinlerin tercüme fiyatları, metnin boşluksuz 1000 karakter sayısı ile hesaplanır. Resmi belgelerin çevirileri ile Fransızca noter onaylı tercümelerin ücretleri ise sayfa sayısı ile hesaplanır. Fransızca simultane ve ardıl tercüme fiyatları ise çevirinin bir saatlik süresine göre hesaplanır.

Çeviri talepleriniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.okeanostercume.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 0212 221 45 21 ve 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumla